Multitech Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

Beyaz eşya, ısıtıcı ev aletleri, enerji, askeri, ve elektronik sektörlerinde kullanılmak üzere yaklaşık on yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile kablo üretimi, gruplama, etiketleme konusunda hizmet vermektedir. Firmamız, uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve uluslararası standartlara uygun üretim, teminin, bakım ve onarımı hedef edinmiştir.

Multitech Teknoloji, kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmeyi kendine amaç edinmiş ve çeşitli üretim sektörlerinin ihtiyaçlarına uygun kablo üretiminde ileri teknoloji kullanarak, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kablolama sektöründe müşteri beklentilerine karşı sorumlu, kendini sürekli geliştiren bütün iş sürecinde mükemmelliği hedefleyen firmamız standartlara uygun yüksek güvenilirlikte ve kalitede ürünleri tüketicinin kullanımına zamanında sunmaktadır. Özel kablo imalatının yanı sıra, terminal açma, kablo markalama, etiketleme, krimpleme hizmetleri de firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Multitech Teknoloji, Türkiye’de bulunan özel kuruluşlar, devlet kuruluşları ve üniversitelerin yanı sıra dünya pazarında hem son kullanıcılara hem de üretici ve pazarlama firmalarına ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli, özenli ve dinamik mühendis kadrosu ile kaliteyi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve müşteri isteklerine göre tamamlamak temel ilkemizdir. Müşterilerimizle etkin iletişimi ön planda tutarak, düzenli bilgi akışı ve teknolojinin son yeniliklerini müşterilerimizle paylaşma gayreti içerisindedir.

Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgi kullanmasının öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin hizmet de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, bizim yöntemlerimiz, sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve tecrübeli kadromuzla cevap vermeye çalışmak öncelikli hedefimizdir.